Paper Toss

Paper Toss 1.84.2

Biurowy odstresowywacz

Zalety

  • Prosty pomysł
  • Miła oku grafika
  • Ogromna grywalność

Wady

  • Wyświetlane reklamy spowalniają działanie gry
  • Reklamy ściągane są z Internetu

Bardzo dobry
8

Paper Toss to darmowa gra, polegająca na rzucaniu papierowymi kulkami do kosza. Prostota Paper Toss idzie w parze z grywalnością.

W Paper Toss mamy za zadanie wcelować papierową kulką do kosza na śmieci. Przeszkadza nam w tym biurowy wiatraczek. W zależności od tego jak mocno wieje, musimy rzucać bardziej lub mniej w bok, aby zwiało nam papierową kulkę prosto do kosza.

Sterowanie w Paper Toss jest bardzo proste, wystarczy bowiem dotknąć ekranu i delikatnym ruchem palca skierować wirtualną kulkę w kierunku kosza, uwzględniając siłę wiatru. Do trzech poziomów rozgrywanych w scenerii biurowej (łatwy, normalny i trudny), twórcy Paper Toss dodali dwa dodatkowe: na lotnisku i w piwnicy.

Paper Toss zapewni Ci przynajmniej kilka chwil relaksu. Oprawa graficzna jest bardzo dobra i wyda się szczególnie znajoma pracownikom wszelkiego rodzaju biur. Gra Paper Toss odniosła już wielki sukces wśród posiadaczy iPhone i iPoda Touch, co zaowocowało powstaniem różnych jej wariacji.

Zasady gry w Paper Toss są proste, a wykonanie graficzne przyjemne dla oka. Warto porzucać papierkiem do wirtualnego kosza, szczególnie jeśli mamy tylko kilka minut na zabawę.

Dodano poziom "Restroom"

Zmiany

  • Dodano poziom "Restroom"

Najczęściej pobierane Zręcznościowe na iphone

Więcej
Paper Toss

Download

Paper Toss 1.84.2

Opinie użytkowników o Paper Toss

Sponsorowany×